Tähtsad teadaanded

  • Saabus gripivaktsiin VaxgripTetra mis on neljavalentne ja ühe süsti hind on 15 eurot.

   AINULT EELREGISTREERIMISEGA ON 65+ TASUTA VAKTSIINI SÜST!

   Lastele ninnapihustatav gripivaktsiin ( 2-18a) 25 eurot

  • EL COVID tõendeid hakkavad looma ja väljastama Sotsiaalkindlustusameti teeninduspunktid

   16.08  võtavad Sotsiaalkindlustusameti teeninduspunktid vastu avaldusi EL COVID tõendite loomiseks eestlastele ja Eesti isikukoodi omavatele välismaalastele, kellel ei ole võimalik neid endale ise patsiendiportaalis (digilugu.ee) luua.

    

   Kui seni väljastas inimesele vajadusel tõendi Tervise ja heaolu infosüsteemide keskus (TEHIK) Tallinnas, siis nüüd tekib inimestele see võimalus üle Eesti erinevates Sotsiaalkindlustusameti teeninduspunktides.

   Lisaks Tallinnale hakkava EL COVID tõendeid vaktsineerimise, negatiivse testi või läbipõdemise kohta väljastama ka Tartu, Pärnu, Rakvere, Rapla, Türi, Valga, Viljandi, Võru, Haapsalu, Jõgeva, Jõhvi, Kohtla-Järve, Kuressaare, Kärdla, Narva, Paide, Põlva, Rakvere, Rapla, Türi, Valga, Viljandi ja Võru Sotsiaalkindlustusameti teeninduspunktid. Täpsed aadressid ja vastuvõtuajad leiab aadressilt:

   https://sotsiaalkindlustuhttps://www.digilugu.ee/loginsamet.ee/et/organisatsioon-kontaktid/kontaktid/sotsiaalkindlustusameti-klienditeenindused

   Palume infot levitada ja saata inimesed edaspidi Sotsiaalkindlustusametisse!

   Sotsiaalkindlustusametisse pöörduvatel välismaalastel peab tõendi loomiseks olema Eesti isikukood ja isikut tõendav dokument. Kõik tõendi soovijad saavad juba eelnevalt täita avalduse ja selle välja printida. Avaldus tuleb viia sobivasse Sotsiaalkindlustusameti teeninduspunkti ning seejärel saadetakse EL COVID tõend kolme tööpäeva jooksul inimese e-posti aadressile. Kuigi vaktsineerimistõendi saab luua ka juba peale üht vaktsineerimist, siis selleks, et osaleda Eestis erinevatel üritustel, peab vaktsineerimiskuur olema lõpetatud. Teenus on kõigile tasuta.

  • Avatud registreerimine  Covid19 vaktsineerimisele läbi veebiregistratuuri!

   Vaktsineerimine toimub Haabersti Tervisekeskuses  3. korrusel kabinetis 335

   Vaktsineerimine toimub ainult reedeti! Registreerida saab ka meie registratuuri telefonidel!

  • TÄHELEPANU! Alates 01.06.2021 võtab Dr. Sergei Fjodorov oma nimistu patsiente vastu Pealinna Perearstides aadressil Valukoja 7

   info ja registreerimine telefonil 6100580

  • Võtame tööle vaimse tervise õe ja logopeedi.

   Töö paindliku graafiku alusel osalise tööajaga. Sooviavaldused CV`ga saata info@perearstikeskus.eu

  • Tervete imikute vastuvõtt toimub kolmapäeviti .
  • Võimalusel palume kasutada e-perearstikeskust. E-perearstikeskonnas saate ennast registreerida perearsti või pereõe vastuvõtule. Pikendada korduv retsepte, taotleda tervisetõendit, teatada haigestumisest, lõpetada haigusleht või küsida arstilt nõu.

   Logi sisse Mobiil-ID või ID kaardiga siin   e-Perearstikeskus
  • Alates 1 aprillist võtab vastu Dr. Mai Kalja asendusarst Dr. Elmira Mamedova Haabersti Tervisekeskuses 3. korrusel kabinetis nr 334

  • Toitumisnõustaja Anastassia Jassevitši juurde on võimalus ennast registreerida telefonil 56670147

  • Meie perearstikeskuses saab teha krüoteraapiat! 
   Krüoteraapiat tehakse healoomulistele viiruslikele või mitteviiruslikele uudismoodustistele (soolatüükad, molluskid, papilloomid, nahanäsad, konnasilmad, keratoosid jt) nende eemaldamise eesmärgil. Hind 15 eurot (1-5 moodustist) Krüoteraapiat teeb Inga Listra Mustamäe Tervisekeskuses ja Vassilina Kostjuk Haabersti Tervisekeskuses.

  • Puugivaktsiini saab teha aastaringselt. Puugivaktsiin on ette tellimisega. Vaksiini hind 32 eurot.

  Uuendatud 10.11.2021